SL
Izberi jezik
English
Slovenščina
Uporabniška navigacija
prijavite se
UMAG TROPHY 2024 - U8
Informacije
Vizitka
Javni prikaz
Koledar
Predtekmovanje (skupinski del)
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Tekme vseh skupin
Lestvice vseh skupin
Tekma
Ranking
Dogodki
UMAG TROPHY 2025
UMAG TROPHY 2025 - U8 - 03.04. [announced]
UMAG TROPHY 2025 - U12 - 03.04. [announced]
UMAG TROPHY 2025 - U13 - 27.03. [announced]
UMAG TROPHY 2025 - U14 - 27.03. [announced]
UMAG TROPHY 2025 - U10 - 20.03. [announced]
UMAG TROPHY 2025 - U11 - 13.03. [announced]
UMAG TROPHY 2025 - U9 - 06.03. [announced]
UMAG TROPHY 2024
UMAG TROPHY 2024 - U14 - 18.04. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U13 - 18.04. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U11 - 21.03. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U10 - 21.03. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U8 - 14.03. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U9 - 14.03. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U12 - 07.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023
UMAG TROPHY 2023 - U13 - 23.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U12 - 23.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U9 - 16.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U11 - 16.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U10 - 09.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U8 - 09.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022
UMAG TROPHY 2022 - U12 - 25.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U13 - 25.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U10 - 18.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U8 - 18.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U11 - 11.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U9 - 11.03. [closed]
UMAG TROPHY 2021
UMAG TROPHY 2021 - U9 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U13 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U11 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U12 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U10 - 04.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U14 - 04.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U8 - 04.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U9 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U12 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U10 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U8 - 11.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U11 - 11.09. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U10 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U9 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U8 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U12 - 19.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U13 - 19.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U11 - 19.06. [closed]
ČATEŽ TROPHY 2020 - U14 - 12.06. [closed]
UMAG TROPHY 2019
UMAG TROPHY 2019 - U14 - 10.05. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U10 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U9 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U8 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U12 - 29.03. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U13 - 29.03. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U11 - 15.03. [closed]
UMAG TROPHY 2016-2018
UMAG TROPHY 2018 - 01.03. [closed]
UMAG TROPHY 2017 - 01.03. [closed]
UMAG TROPHY 2016 - 01.03. [closed]
Vsi dogodki
UMAG TROPHY 2024 - U8
14. 3. 2024 - 17. 3. 2024
The tournament is over.
Please report any errors to:
app@b4.si
tekme skupinskega dela
tekme končnice
končne uvrstitve
Skupina A
NŠ MARINKO GALIČ (A1)
135
NŠ MURA beli (A2)
127
FC BARCELONA (A3)
187
NK BRINJE GROSUPLJE rumeni (A4)
118
FC ATACANTE (A5)
133
ND PRIMORJE (A6)
115
FC NATIONAL SOFIA 1 (A7)
148
ŠN 1. GOL RIJEKA 2 (A8)
106
Skupina B
NK RUDAR VELENJE 1 (B1)
109
NK UMAG plavi (B2)
85
NŠ ALUVAR BELTINCI (B3)
184
NK BRAVO modri (B4)
106
RSC ANDERLECHT (B5)
107
NK KRKA (B6)
95
ŠN LUMEN VARAŽDIN 2 (B7)
99
NŠ PALOMA - ŠENTILJ (B8)
103
Skupina C
NŠ DOMŽALE DOB rumeni (C1)
109
NK MARIBOR TABOR modri (C2)
114
FC NATIONAL SOFIA 2 (C3)
119
NK SVOBODA KISOVEC (C4)
99
JUVENTUS FC (C5)
103
NK SAVA KRANJ (C6)
112
NK NAFTA 1903 (C7)
116
NK JADRAN POREČ (C8)
99
Skupina D
NK PORTOROŽ - PIRAN (D1)
107
HNK HAJDUK SPLIT (D2)
133
NK TRIGLAV KRANJ (D3)
106
NŠ MURA črni (D4)
128
TWL ELEKTRA (D5)
95
NK CELJE 1 (D6)
101
FC YOUNG TEAM (D7)
111
NK BRAVO rumeni (D8)
97
Skupina E
NK SLIVNICA (E1)
115
NK JESENICE 1 (E2)
95
NŠ DOMŽALE DOB modri (E3)
98
GNK DINAMO ZAGREB (E4)
146
NK CERKNICA (E5)
112
NK ŠAMPION CELJE (E6)
115
MÉSZÖLY FOCISULI (E7)
186
ASKÖ FUSSBALLSCHULE LINZ (E8)
85
Skupina F
ŠN 1. GOL RIJEKA 1 (F1)
137
FC GRATKORN (F2)
95
NK MARIBOR TABOR beli (F3)
95
NK JEZERO MEDVODE (F4)
105
ŠN GORIŠNICA (F5)
132
AC MILAN (F6)
134
NK NOVIGRAD (F7)
95
NK RUDAR VELENJE 2 (F8)
126
Skupina G
ŠN LUMEN VARAŽDIN 1 (G1)
107
NK BRINJE GROSUPLJE modri (G2)
103
SC WIENER VIKTORIA (G3)
108
NK RADOMLJE (G4)
103
ND GORICA (G5)
108
NK CELJE 2 (G6)
99
NK MARIBOR (G7)
106
FC NATIONAL SOFIA 3 (G8)
114
Skupina H
NK IVANČNA GORICA (H1)
89
FK CRVENA ZVEZDA (H2)
122
NK JESENICE 2 (H3)
101
NK POHORJE (H4)
101
NŠ DOMŽALE DOB beli (H5)
105
DONATELLO CALCIO UDINE (H6)
113
NK UMAG žuti (H7)
87
NK JEVNICA (H8)
98
© 2024
UMAG TROPHY
sportcamps.app
7.4
|
dspot.si
Edit
×
Loading ...
Tournee Admin Console
×
×