SL
Izberi jezik
English
Slovenščina
Uporabniška navigacija
prijavite se
UMAG TROPHY 2024 - U13
Informacije
Vizitka
Javni prikaz
Koledar
Predtekmovanje (skupinski del)
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Tekme vseh skupin
Lestvice vseh skupin
Tekma
Ranking
Dogodki
UMAG TROPHY 2025
UMAG TROPHY 2025 - U8 - 03.04. [announced]
UMAG TROPHY 2025 - U12 - 03.04. [announced]
UMAG TROPHY 2025 - U13 - 27.03. [announced]
UMAG TROPHY 2025 - U14 - 27.03. [announced]
UMAG TROPHY 2025 - U10 - 20.03. [announced]
UMAG TROPHY 2025 - U11 - 13.03. [announced]
UMAG TROPHY 2025 - U9 - 06.03. [announced]
UMAG TROPHY 2024
UMAG TROPHY 2024 - U14 - 18.04. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U13 - 18.04. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U11 - 21.03. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U10 - 21.03. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U8 - 14.03. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U9 - 14.03. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U12 - 07.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023
UMAG TROPHY 2023 - U13 - 23.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U12 - 23.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U9 - 16.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U11 - 16.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U10 - 09.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U8 - 09.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022
UMAG TROPHY 2022 - U12 - 25.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U13 - 25.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U10 - 18.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U8 - 18.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U11 - 11.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U9 - 11.03. [closed]
UMAG TROPHY 2021
UMAG TROPHY 2021 - U9 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U13 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U11 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U12 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U10 - 04.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U14 - 04.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U8 - 04.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U9 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U12 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U10 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U8 - 11.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U11 - 11.09. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U10 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U9 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U8 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U12 - 19.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U13 - 19.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U11 - 19.06. [closed]
ČATEŽ TROPHY 2020 - U14 - 12.06. [closed]
UMAG TROPHY 2019
UMAG TROPHY 2019 - U14 - 10.05. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U10 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U9 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U8 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U12 - 29.03. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U13 - 29.03. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U11 - 15.03. [closed]
UMAG TROPHY 2016-2018
UMAG TROPHY 2018 - 01.03. [closed]
UMAG TROPHY 2017 - 01.03. [closed]
UMAG TROPHY 2016 - 01.03. [closed]
Vsi dogodki
UMAG TROPHY 2024 - U13
18. 4. 2024 - 21. 4. 2024
The tournament is over.
Please report any errors to:
app@b4.si
tekme skupinskega dela
tekme končnice
končne uvrstitve
Skupina A
FC KOPER (A1)
132
NK TRIGLAV KRANJ beli (A2)
113
NK KOMENDA (A3)
128
US TRIESTINA CALCIO 1918 (A4)
112
NK DRAVOGRAD (A5)
107
HNK HAJDUK SPLIT (A6)
144
TWL ELEKTRA (A7)
111
Skupina B
ND PRIMORJE (B1)
111
NK ROLTEK DOB (B2)
104
NK BLED (B3)
114
NK RUDAR TRBOVLJE (B4)
106
NK MARIBOR (B5)
132
ETO FC GYŐR (B6)
140
FK RADNIČKI 1923 (B7)
116
Skupina C
NK TABOR SEŽANA (C1)
109
NK KRANJ (C2)
104
NK ZAMET (C3)
94
NK CELJE (C4)
137
NK KOČEVJE (C5)
107
GRAZER AK 1902 (C6)
103
DONATELLO CALCIO UDINE (C7)
121
Skupina D
NK DOMŽALE (D1)
106
{Did Not Start} (D2)
84
NK PRAGERSKO (D3)
95
NK RUDAR VELENJE (D4)
198
NŠ MURA (D5)
108
MÉSZÖLY FOCISULI (D6)
103
OLMOPONTE SANTA FIRMINA (D7)
84
Skupina E
NK RADOMLJE (E1)
127
ND BILJE (E2)
117
NK KRŠKO POSAVJE (E3)
106
NK JARENINA (E4)
106
NK UMAG (E5)
96
SOROKSÁR SC (E6)
127
ALTO ACADEMY (E7)
100
Skupina F
NK BRAVO (F1)
135
NK ŠOBEC LESCE (F2)
114
NK ŠAMPION CELJE (F3)
111
NK RADNIČKI ŽUPANJA (F4)
85
NK MARIBOR TABOR (F5)
263
WOLFSBERGER AC (F6)
99
ASD BLUE DEVILS NAPOLI (F7)
134
Skupina G
NK TRIGLAV KRANJ bordo (G1)
113
NK BRINJE GROSUPLJE (G2)
115
FC DRAVA PTUJ (G3)
94
SPG WESTLICHES MITTELGEBIRGE (G4)
90
NK JADRAN POREČ (G5)
95
CARVALHO BLAUSE (G6)
218
ASD CAORLE LA SALUTE (G7)
142
Skupina H
ND GORICA (H1)
104
ND SLOVAN (H2)
125
NŠ ALUVAR BELTINCI (H3)
103
SOCCERBOYS KÄRNTEN (H4)
101
NŠ SLOVENJ GRADEC (H5)
125
JUVENTUS FC (H6)
178
PFK BEROE STARA ZAGORA (H7)
119
© 2024
UMAG TROPHY
sportcamps.app
7.4
|
dspot.si
Edit
×
Loading ...
Tournee Admin Console
×
×