SL
Izberi jezik
English
Slovenščina
Uporabniška navigacija
prijavite se
UMAG TROPHY 2024 - U12
Informacije
Vizitka
Javni prikaz
Koledar
Predtekmovanje (skupinski del)
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Tekme vseh skupin
Lestvice vseh skupin
Tekma
Ranking
Dogodki
UMAG TROPHY 2025
UMAG TROPHY 2025 - U8 - 03.04. [announced]
UMAG TROPHY 2025 - U12 - 03.04. [announced]
UMAG TROPHY 2025 - U13 - 27.03. [announced]
UMAG TROPHY 2025 - U14 - 27.03. [announced]
UMAG TROPHY 2025 - U10 - 20.03. [announced]
UMAG TROPHY 2025 - U11 - 13.03. [announced]
UMAG TROPHY 2025 - U9 - 06.03. [announced]
UMAG TROPHY 2024
UMAG TROPHY 2024 - U14 - 18.04. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U13 - 18.04. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U11 - 21.03. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U10 - 21.03. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U8 - 14.03. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U9 - 14.03. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U12 - 07.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023
UMAG TROPHY 2023 - U13 - 23.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U12 - 23.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U9 - 16.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U11 - 16.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U10 - 09.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U8 - 09.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022
UMAG TROPHY 2022 - U12 - 25.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U13 - 25.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U10 - 18.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U8 - 18.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U11 - 11.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U9 - 11.03. [closed]
UMAG TROPHY 2021
UMAG TROPHY 2021 - U9 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U13 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U11 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U12 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U10 - 04.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U14 - 04.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U8 - 04.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U9 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U12 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U10 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U8 - 11.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U11 - 11.09. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U10 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U9 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U8 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U12 - 19.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U13 - 19.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U11 - 19.06. [closed]
ČATEŽ TROPHY 2020 - U14 - 12.06. [closed]
UMAG TROPHY 2019
UMAG TROPHY 2019 - U14 - 10.05. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U10 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U9 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U8 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U12 - 29.03. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U13 - 29.03. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U11 - 15.03. [closed]
UMAG TROPHY 2016-2018
UMAG TROPHY 2018 - 01.03. [closed]
UMAG TROPHY 2017 - 01.03. [closed]
UMAG TROPHY 2016 - 01.03. [closed]
Vsi dogodki
UMAG TROPHY 2024 - U12
7. 3. 2024 - 10. 3. 2024
The tournament is over.
Please report any errors to:
app@b4.si
clubs
tekme skupinskega dela
tekme končnice
končne uvrstitve
Skupina A
NK DOMŽALE 1 (A1)
156
NK ŠKOFJA LOKA (A2)
151
OLMOPONTE SANTA FIRMINA (A3)
135
NK RUDAR VELENJE 2 (A4)
158
LASK LINZ (A5)
190
FC KOPER (A6)
162
FK CRVENA ZVEZDA (A7)
167
NK KETY EMMI & IMPOL BISTRICA (A8)
185
Skupina B
NK RADOMLJE (B1)
367
NK TRIGLAV KRANJ bordo (B2)
124
UDINESE CALCIO (B3)
151
ŠD KOŠANA (B4)
141
TWL ELEKTRA (B5)
152
HNK KOBRE SAMOBOR (B6)
158
NK SLIVNICA (B7)
126
ŠD SLATINA SPARTA (B8)
157
Skupina C
NK BRINJE GROSUPLJE (C1)
181
HELLAS VERONA FC (C2)
162
ND SLOVAN 2 (C3)
173
NK MARIBOR (C4)
141
ŠF GALE (C5)
152
NK DEKANI (C6)
209
ONŠ GOLGETER HAJDINA (C7)
122
NK NOVIGRAD (C8)
137
Skupina D
NK BRAVO (D1)
181
NK TABOR SEŽANA (D2)
131
DONATELLO CALCIO UDINE (D3)
162
NK ŠMARTNO (D4)
145
NK ALUMINIJ (D5)
157
FC DRITA (D6)
123
NK UMAG (D7)
149
NŠ SLOVENJ GRADEC (D8)
154
Skupina E
ND SLOVAN 1 (E1)
152
NK CELJE (E2)
184
PFK ŽARKOVO (E3)
156
ND GORICA (E4)
152
NK KRANJ (E5)
147
JUVENTUS FC (E6)
214
NŠ MURA (E7)
198
NK JADRAN POREČ (E8)
131
Skupina F
NK KRKA (F1)
150
NK ROLTEK DOB beli (F2)
147
FC DERBY NOVI SAD (F3)
126
ŠN 1. GOL RIJEKA (F4)
138
ASD CAORLE LA SALUTE (F5)
154
NK TRIGLAV KRANJ beli (F6)
150
SK STURM GRAZ (F7)
153
NK JARENINA (F8)
146
Skupina G
NK ŠAMPION CELJE (G1)
137
NK DOMŽALE 2 (G2)
152
MÉSZÖLY FOCISULI (G3)
127
NŠ PALOMA - ŠENTILJ (G4)
138
UC MONTECCHIO MAGGIORE (G5)
160
NK ROGAŠKA (G6)
129
NK MOELA UMAG (G7)
122
ASV KLAGENFURT (G8)
125
Skupina H
FOOTBALL REPUBLIC (H1)
130
HNK HAJDUK SPLIT (H2)
346
NK RUDAR VELENJE 1 (H3)
141
NK MARIBOR TABOR (H4)
165
GRAZER AK 1902 (H5)
129
ND PRIMORJE (H6)
146
NK ROLTEK DOB modri (H7)
151
NK RUDAR TRBOVLJE (H8)
141
© 2024
UMAG TROPHY
sportcamps.app
7.4
|
dspot.si
Edit
×
Loading ...
Tournee Admin Console
×
×