EN
Choose language
English
User menu
sign in
UMAG TROPHY 2024 - U11
Info
About
Public screen app
Schedule
Prematch
Group A
Group B
Group C
Group D
Group E
Group F
Group G
Group H
All groups games
All groups standings
Match
Ranking
Events
UMAG TROPHY 2024
UMAG TROPHY 2024 - U14 - 18.04. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U13 - 18.04. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U11 - 21.03. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U10 - 21.03. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U8 - 14.03. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U9 - 14.03. [closed]
UMAG TROPHY 2024 - U12 - 07.03. [closed]
CAMPS 2023
WINTER CAMP UMAG 2023 - 01.01. [closed]
UMAG TROPHY 2023
UMAG TROPHY 2023 - U13 - 23.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U12 - 23.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U9 - 16.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U11 - 16.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U10 - 09.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U8 - 09.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022
UMAG TROPHY 2022 - U12 - 25.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U13 - 25.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U10 - 18.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U8 - 18.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U11 - 11.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U9 - 11.03. [closed]
CAMPS 2022
WINTER CAMP ČATEŽ 2022 - 10.01. [closed]
WINTER CAMP POREČ 2022 - 10.01. [closed]
WINTER CAMP UMAG 2022 - 10.01. [closed]
UMAG TROPHY 2021
UMAG TROPHY 2021 - U9 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U13 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U11 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U12 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U10 - 04.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U14 - 04.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U8 - 04.06. [closed]
CAMPS 2021
WINTER CAMP UMAG 2021 - 04.01. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U9 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U12 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U10 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U8 - 11.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U11 - 11.09. [closed]
ČATEŽ TROPHY 2020
ČATEŽ TROPHY 2020 - U14 - 12.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020
UMAG TROPHY 2020 - U10 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U9 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U8 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U12 - 19.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U13 - 19.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U11 - 19.06. [closed]
CAMPS 2020
WINTER CAMP ČATEŽ 2020 - 09.02. [closed]
WINTER CAMP UMAG 2020 - 13.01. [closed]
UMAG TROPHY 2019
UMAG TROPHY 2019 - U14 - 10.05. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U10 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U9 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U8 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U12 - 29.03. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U13 - 29.03. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U11 - 15.03. [closed]
All events
UMAG TROPHY 2024 - U11
21. 3. 2024 - 24. 3. 2024
The tournament is over.
Please report any errors to:
app@b4.si
prematch games
match games
final ranking
Group A
NK BRINJE GROSUPLJE rumeni (A1)
51
ND PRIMORJE (A2)
106
NK BLED (A3)
52
NK ŠMARTNO LJUBLJANA (A4)
49
NK POHORJE (A5)
50
MÉSZÖLY FOCISULI (A6)
37
ŠN GORIŠNICA (A7)
58
JUVENTUS FC (A8)
73
Group B
ND GORICA (B1)
49
NK TRIGLAV KRANJ bordo (B2)
53
NK KRKA (B3)
53
NK ROLTEK DOB (B4)
35
LASK LINZ (B5)
56
TSV GERSTHOFEN (B6)
31
ACD JESOLO (B7)
37
NK MARIBOR (B8)
65
Group C
GRAZER AK 1902 (C1)
55
NK DOMŽALE 2 (C2)
46
NK ŠAMPION CELJE (C3)
72
NK RADLJE (C4)
62
ND DRAVINJA (C5)
58
PARMA CALCIO 1913 (C6)
37
ŠN 1. GOL RIJEKA (C7)
49
NŠ SLOVENJ GRADEC (C8)
36
Group D
NK RADOMLJE 2 (D1)
53
NK IZOLA (D2)
50
NK SAVA KRANJ (D3)
67
NK RUDAR TRBOVLJE (D4)
47
FC NATIONAL SOFIA 1 (D5)
85
NK CELJE 2 (D6)
81
NK KETY EMMI & IMPOL BISTRICA (D7)
40
FC RED BULL SALZBURG SÜD (D8)
62
Group E
FC KOPER (E1)
52
NK ŠOBEC LESCE (E2)
48
NK RADOMLJE 1 (E3)
77
NK SVOBODA KISOVEC (E4)
38
NK BRAVO (E5)
59
TSV HARTBERG (E6)
56
AC MILAN (E7)
93
NŠ MEDIS-M JARENINA PESNICA (E8)
47
Group F
NK KRANJ (F1)
63
NK BRINJE GROSUPLJE modri (F2)
46
NK MENGO 28 (F3)
80
NK RUDAR VELENJE (F4)
47
ONŠ GOLGETER HAJDINA (F5)
32
HNK HAJDUK SPLIT (F6)
91
VST VÖLKERMARKT (F7)
45
NK MARIBOR TABOR (F8)
37
Group G
ND SLOVAN (G1)
56
NK JESENICE (G2)
56
NK IHAN (G3)
56
NK CELJE 1 (G4)
68
FC NATIONAL SOFIA 2 (G5)
84
DONATELLO CALCIO UDINE (G6)
65
COERVER AKADEMIJA NOVI PAZAR (G7)
39
NŠ MURA (G8)
48
Group H
NK DOMŽALE 1 (H1)
58
NK TABOR SEŽANA (H2)
63
NK TRIGLAV KRANJ beli (H3)
42
NK KOČEVJE (H4)
53
NK VARTEKS VARAŽDIN (H5)
48
TWL ELEKTRA (H6)
51
FC BARCELONA (H7)
119
NK FUŽINAR SIJ RAVNE SYSTEMS (H8)
54
© 2024
B4 d.o.o.
sportcamps.app
7.4
|
dspot.si
Edit
×
Loading ...
Tournee Admin Console
×
×