SL
Izberi jezik
English
Uporabniška navigacija
prijavite se
UMAG TROPHY 2023 - U10
Informacije
Vizitka
Javni prikaz
Koledar
Predtekmovanje (skupinski del)
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Tekme vseh skupin
Lestvice vseh skupin
Tekma
Ranking
Dogodki
UMAG TROPHY 2024
UMAG TROPHY 2024 - U14 - 18.04. [finished]
UMAG TROPHY 2024 - U13 - 18.04. [finished]
UMAG TROPHY 2024 - U11 - 21.03. [finished]
UMAG TROPHY 2024 - U10 - 21.03. [finished]
UMAG TROPHY 2024 - U8 - 14.03. [finished]
UMAG TROPHY 2024 - U9 - 14.03. [finished]
UMAG TROPHY 2024 - U12 - 07.03. [finished]
CAMPS 2023
WINTER CAMP UMAG 2023 - 01.01. [closed]
UMAG TROPHY 2023
UMAG TROPHY 2023 - U13 - 23.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U12 - 23.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U9 - 16.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U11 - 16.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U10 - 09.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U8 - 09.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022
UMAG TROPHY 2022 - U12 - 25.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U13 - 25.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U10 - 18.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U8 - 18.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U11 - 11.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U9 - 11.03. [closed]
CAMPS 2022
WINTER CAMP ČATEŽ 2022 - 10.01. [closed]
WINTER CAMP POREČ 2022 - 10.01. [closed]
WINTER CAMP UMAG 2022 - 10.01. [closed]
UMAG TROPHY 2021
UMAG TROPHY 2021 - U9 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U13 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U11 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U12 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U10 - 04.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U14 - 04.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U8 - 04.06. [closed]
CAMPS 2021
WINTER CAMP UMAG 2021 - 04.01. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U9 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U12 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U10 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U8 - 11.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U11 - 11.09. [closed]
ČATEŽ TROPHY 2020
ČATEŽ TROPHY 2020 - U14 - 12.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020
UMAG TROPHY 2020 - U10 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U9 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U8 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U12 - 19.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U13 - 19.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U11 - 19.06. [closed]
CAMPS 2020
WINTER CAMP ČATEŽ 2020 - 09.02. [closed]
WINTER CAMP UMAG 2020 - 13.01. [closed]
UMAG TROPHY 2019
UMAG TROPHY 2019 - U14 - 10.05. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U10 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U9 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U8 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U12 - 29.03. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U13 - 29.03. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U11 - 15.03. [closed]
Vsi dogodki
UMAG TROPHY 2023 - U10
9. 3. 2023 - 12. 3. 2023
The tournament is over.
Please report any errors to:
app@b4.si
tekme skupinskega dela
tekme končnice
končne uvrstitve
Skupina A
AC MILAN (A1)
244
CLA/SVJ-KIDS (A2)
245
NK JADRAN POREČ (A3)
219
NK ŠOBEC LESCE (A4)
211
NK IHAN (A5)
216
ND SLOVAN beli (A6)
219
NK CELJE beli (A7)
228
Skupina B
MTK BUDAPEST FC (B1)
210
CC UMAGO (B2)
236
NK KRKA (B3)
230
NK MARIBOR TABOR (B4)
228
NK OLIMPIJA LJUBLJANA zeleni (B5)
220
NK ŠAMPION CELJE modri (B6)
230
NK ŠENČUR rumeni (B7)
196
Skupina C
NK ISTRA 1961 (C1)
244
FC ATACANTE (C2)
238
ND SLOVAN rdeči (C3)
244
NK TRIGLAV KRANJ bordo (C4)
219
NK MENGO 28 (C5)
215
ONŠ GOLGETER HAJDINA (C6)
228
NK DEKANI (C7)
222
Skupina D
JUVENTUS FC (D1)
222
FC NATIONAL SOFIA beli (D2)
203
NK BLED (D3)
208
NK BRINJE GROSUPLJE rumeni (D4)
216
NK MARIBOR (D5)
230
NK TRIGLAV KRANJ beli (D6)
209
NK TABOR SEŽANA ADRIAPLAN (D7)
213
Skupina E
DONATELLO CALCIO UDINE (E1)
205
FC KOPER (E2)
223
NK BRAVO (E3)
220
NŠ MARINKO GALIČ (E4)
227
NK SAVA KRANJ (E5)
217
FC NATIONAL SOFIA zeleni (E6)
217
Skupina F
FK CRVENA ZVEZDA (F1)
251
NK KETY EMMI & IMPOL BISTRICA (F2)
223
NK DOMŽALE modri (F3)
242
NK CELJE modri (F4)
245
NŠ MURA (F5)
231
NK POHORJE (F6)
379
Skupina G
MÉSZÖLY FOCISULI (G1)
223
ND DRAVINJA (G2)
247
NK DOMŽALE rumeni (G3)
218
ND GORICA (G4)
209
NK ŠAMPION CELJE beli (G5)
244
NK ZARICA KRANJ (G6)
225
Skupina H
RED BULL AKADEMIE (H1)
232
ŠN GORIŠNICA (H2)
209
NK ŠENČUR modri (H3)
226
NK BRINJE GROSUPLJE modri (H4)
208
NK OLIMPIJA LJUBLJANA beli (H5)
215
NK RUDAR VELENJE (H6)
204
© 2024
B4 d.o.o.
sportcamps.app
7.4
Edit
×
Loading ...
Tournee Admin Console
×
×