HR
Odaberite jezik
English
Korisnički izbornik
sign in
UMAG TROPHY 2019 - U11
Info
About
Javni prikaz
Raspored
Grupna faza
Group A
Group B
Group C
Group D
Group E
Group F
Group G
Group H
Utakmice svih grupa
Ljestvice svih grupa
Završnica
Ranking
Events
UMAG TROPHY 2024
UMAG TROPHY 2024 - U14 - 18.04. [announced]
UMAG TROPHY 2024 - U13 - 18.04. [announced]
UMAG TROPHY 2024 - U11 - 21.03. [opened]
UMAG TROPHY 2024 - U10 - 21.03. [opened]
UMAG TROPHY 2024 - U8 - 14.03. [opened]
UMAG TROPHY 2024 - U9 - 14.03. [opened]
UMAG TROPHY 2024 - U12 - 07.03. [opened]
CAMPS 2023
WINTER CAMP UMAG 2023 - 01.01. [closed]
UMAG TROPHY 2023
UMAG TROPHY 2023 - U13 - 23.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U12 - 23.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U9 - 16.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U11 - 16.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U10 - 09.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U8 - 09.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022
UMAG TROPHY 2022 - U12 - 25.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U13 - 25.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U10 - 18.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U8 - 18.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U11 - 11.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U9 - 11.03. [closed]
CAMPS 2022
WINTER CAMP ČATEŽ 2022 - 10.01. [closed]
WINTER CAMP POREČ 2022 - 10.01. [closed]
WINTER CAMP UMAG 2022 - 10.01. [closed]
UMAG TROPHY 2021
UMAG TROPHY 2021 - U9 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U13 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U11 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U12 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U10 - 04.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U14 - 04.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U8 - 04.06. [closed]
CAMPS 2021
WINTER CAMP UMAG 2021 - 04.01. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U9 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U12 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U10 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U8 - 11.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U11 - 11.09. [closed]
ČATEŽ TROPHY 2020
ČATEŽ TROPHY 2020 - U14 - 12.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020
UMAG TROPHY 2020 - U10 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U9 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U8 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U12 - 19.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U13 - 19.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U11 - 19.06. [closed]
CAMPS 2020
WINTER CAMP ČATEŽ 2020 - 09.02. [closed]
WINTER CAMP UMAG 2020 - 13.01. [closed]
UMAG TROPHY 2019
UMAG TROPHY 2019 - U14 - 10.05. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U10 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U9 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U8 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U12 - 29.03. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U13 - 29.03. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U11 - 15.03. [closed]
All events
UMAG TROPHY 2019 - U11
15. 3. 2019 - 17. 3. 2019
The tournament is over.
Please report any errors to:
app@b4.si
prematch games
match games
final ranking
Group A
NK BRINJE GROSUPLJE 3 (A1)
191
NK PETROVIJA (A2)
196
AC LINDEN LEIBNITZ 2 (A3)
200
OŠ OLIMPIJA zeleni (A4)
210
NK DOMŽALE modri (A5)
186
DEBRECENI LA (A6)
188
NK JADRAN POREČ (A7)
190
Group B
NK MIKLAVŽ (B1)
200
NK CELJE beli (B2)
219
NK HALUBJAN (B3)
177
NK TRIGLAV KRANJ 2 (B4)
191
NK KETY EMMI BISTRICA (B5)
186
NK OLIMPIJA beli (B6)
183
NK UMAG MLADOST (B7)
203
Group C
NK DOMŽALE rumeni (C1)
183
NK ŠAMPION modri (C2)
187
NK ISTRA PULA (C3)
178
NK MALEČNIK rumeni (C4)
180
ND BILJE (C5)
211
ND ČRNUČE (C6)
199
NK CELJE rumeni (C7)
191
Group D
AC LINDEN LEIBNITZ 1 (D1)
178
ND ILIRIJA (D2)
204
NK RADOMLJE čebele (D3)
174
NK ZAMET (D4)
198
NŠ ROHO (D5)
180
NK MONS CLAUDIUS (D6)
200
NK NOVIGRAD (D7)
185
Group E
NK DRAGOMER DOLOMITI (E1)
187
OŠ OLIMPIJA beli (E2)
199
HNK RIJEKA bordo (E3)
175
NK MALEČNIK modri (E4)
210
NK TRIGLAV KRANJ 1 (E5)
243
NK RUDAR VELENJE zeleni (E6)
186
Group F
NK INTERBLOCK beli (F1)
192
NK BRINJE GROSUPLJE 1 (F2)
191
TRIESTE ACADEMY (F3)
192
NK MLADOST FAŽANA (F4)
215
NK ŠAMPION beli (F5)
192
NK TRIGLAV KRANJ 3 (F6)
199
Group G
HNK RIJEKA bijeli (G1)
214
NK RADOMLJE ose (G2)
209
NK JUROVSKI DOL (G3)
202
NK BRINJE GROSUPLJE 2 (G4)
206
NK OLIMPIJA zeleni (G5)
193
NK KOČEVJE (G6)
208
Group H
NK ISTRA 1961 (H1)
190
NK RUDAR VELENJE beli (H2)
210
NK ŠMARJEŠKE TOPLICE (H3)
187
NK JARENINA (H4)
182
NK INTERBLOCK rdeči (H5)
190
NK BRAVO (H6)
200
© 2024
B4 d.o.o.
sportcamps.app
7.4
Edit
×
Loading ...
Tournee Admin Console
×
×