SL
Izberi jezik
English
Uporabniška navigacija
prijavite se
UMAG TROPHY 2022 - U13
Informacije
Vizitka
Javni prikaz
Koledar
Predtekmovanje (skupinski del)
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Tekme vseh skupin
Lestvice vseh skupin
Tekma
Ranking
Dogodki
UMAG TROPHY 2024
UMAG TROPHY 2024 - U14 - 18.04. [finished]
UMAG TROPHY 2024 - U13 - 18.04. [finished]
UMAG TROPHY 2024 - U11 - 21.03. [finished]
UMAG TROPHY 2024 - U10 - 21.03. [finished]
UMAG TROPHY 2024 - U8 - 14.03. [finished]
UMAG TROPHY 2024 - U9 - 14.03. [finished]
UMAG TROPHY 2024 - U12 - 07.03. [finished]
CAMPS 2023
WINTER CAMP UMAG 2023 - 01.01. [closed]
UMAG TROPHY 2023
UMAG TROPHY 2023 - U13 - 23.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U12 - 23.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U9 - 16.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U11 - 16.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U10 - 09.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U8 - 09.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022
UMAG TROPHY 2022 - U12 - 25.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U13 - 25.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U10 - 18.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U8 - 18.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U11 - 11.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U9 - 11.03. [closed]
CAMPS 2022
WINTER CAMP ČATEŽ 2022 - 10.01. [closed]
WINTER CAMP POREČ 2022 - 10.01. [closed]
WINTER CAMP UMAG 2022 - 10.01. [closed]
UMAG TROPHY 2021
UMAG TROPHY 2021 - U9 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U13 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U11 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U12 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U10 - 04.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U14 - 04.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U8 - 04.06. [closed]
CAMPS 2021
WINTER CAMP UMAG 2021 - 04.01. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U9 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U12 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U10 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U8 - 11.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U11 - 11.09. [closed]
ČATEŽ TROPHY 2020
ČATEŽ TROPHY 2020 - U14 - 12.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020
UMAG TROPHY 2020 - U10 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U9 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U8 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U12 - 19.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U13 - 19.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U11 - 19.06. [closed]
CAMPS 2020
WINTER CAMP ČATEŽ 2020 - 09.02. [closed]
WINTER CAMP UMAG 2020 - 13.01. [closed]
UMAG TROPHY 2019
UMAG TROPHY 2019 - U14 - 10.05. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U10 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U9 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U8 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U12 - 29.03. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U13 - 29.03. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U11 - 15.03. [closed]
Vsi dogodki
UMAG TROPHY 2022 - U13
25. 3. 2022 - 27. 3. 2022
The tournament is over.
Please report any errors to:
app@b4.si
tekme skupinskega dela
tekme končnice
končne uvrstitve
Skupina A
FK PARTIZAN (A1)
229
NK RADOMLJE (A2)
202
FC KOPER (A3)
221
NK ALUMINIJ (A4)
208
Skupina B
JUVENTUS FC (B1)
221
NK SAVA KRANJ (B2)
213
NK DOLOMITI DOBROVA (B3)
217
NK RUDAR VELENJE (B4)
206
Skupina C
NK JADRAN POREČ (C1)
208
NK MARIBOR (C2)
211
NK TRIGLAV KRANJ beli (C3)
220
NŠ FENIX (C4)
195
Skupina D
DONATELLO CALCIO UDINE (D1)
218
NK TRIGLAV KRANJ bordo (D2)
197
NK CELJE (D3)
208
NK BRAVO (D4)
202
Skupina E
MÉSZÖLY FOCISULI (E1)
237
NK UMAG (E2)
211
NK OLIMPIJA beli (E3)
215
NŠ MURA (E4)
227
Skupina F
NK MLADOST FAŽANA (F1)
214
NK DOMŽALE (F2)
253
NK ŠAMPION CELJE (F3)
211
NK RUDAR TRBOVLJE (F4)
224
Skupina G
HNK RIJEKA (G1)
220
NK OLIMPIJA zeleni (G2)
194
NK MARIBOR TABOR (G3)
215
ND BISTRC (G4)
197
Skupina H
HELLAS VERONA FC (H1)
214
NK JESENICE (H2)
215
ND SLOVAN (H3)
222
NK BRINJE GROSUPLJE (H4)
213
© 2024
B4 d.o.o.
sportcamps.app
7.4
Edit
×
Loading ...
Tournee Admin Console
×
×