SL
Izberi jezik
English
Uporabniška navigacija
prijavite se
UMAG TROPHY 2021 - U11
Informacije
Vizitka
Javni prikaz
Koledar
Predtekmovanje (skupinski del)
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Tekme vseh skupin
Lestvice vseh skupin
Tekma
Ranking
Dogodki
UMAG TROPHY 2024
UMAG TROPHY 2024 - U14 - 18.04. [opened]
UMAG TROPHY 2024 - U13 - 18.04. [opened]
UMAG TROPHY 2024 - U11 - 21.03. [finished]
UMAG TROPHY 2024 - U10 - 21.03. [finished]
UMAG TROPHY 2024 - U8 - 14.03. [finished]
UMAG TROPHY 2024 - U9 - 14.03. [finished]
UMAG TROPHY 2024 - U12 - 07.03. [finished]
CAMPS 2023
WINTER CAMP UMAG 2023 - 01.01. [closed]
UMAG TROPHY 2023
UMAG TROPHY 2023 - U13 - 23.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U12 - 23.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U9 - 16.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U11 - 16.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U10 - 09.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U8 - 09.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022
UMAG TROPHY 2022 - U12 - 25.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U13 - 25.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U10 - 18.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U8 - 18.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U11 - 11.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U9 - 11.03. [closed]
CAMPS 2022
WINTER CAMP ČATEŽ 2022 - 10.01. [closed]
WINTER CAMP POREČ 2022 - 10.01. [closed]
WINTER CAMP UMAG 2022 - 10.01. [closed]
UMAG TROPHY 2021
UMAG TROPHY 2021 - U9 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U13 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U11 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U12 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U10 - 04.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U14 - 04.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U8 - 04.06. [closed]
CAMPS 2021
WINTER CAMP UMAG 2021 - 04.01. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U9 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U12 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U10 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U8 - 11.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U11 - 11.09. [closed]
ČATEŽ TROPHY 2020
ČATEŽ TROPHY 2020 - U14 - 12.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020
UMAG TROPHY 2020 - U10 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U9 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U8 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U12 - 19.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U13 - 19.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U11 - 19.06. [closed]
CAMPS 2020
WINTER CAMP ČATEŽ 2020 - 09.02. [closed]
WINTER CAMP UMAG 2020 - 13.01. [closed]
UMAG TROPHY 2019
UMAG TROPHY 2019 - U14 - 10.05. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U10 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U9 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U8 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U12 - 29.03. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U13 - 29.03. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U11 - 15.03. [closed]
Vsi dogodki
UMAG TROPHY 2021 - U11
11. 6. 2021 - 13. 6. 2021
The tournament is over.
Please report any errors to:
app@b4.si
tekme skupinskega dela
tekme končnice
končne uvrstitve
Skupina A
NK RADNIČKI ŽUPANJA plavi (A1)
205
NK BRAVO modri (A2)
203
NK MALEČNIK (A3)
216
NK UMAG (A4)
214
NK OLIMPIJA LJUBLJANA zeleni (A5)
189
Skupina B
NK HALUBJAN (B1)
197
NK BRINJE GROSUPLJE rumeni (B2)
207
NK MARIBOR rumeni (B3)
201
NK PRIGORJE MARKUŠEVEC (B4)
189
NK JESENICE beli (B5)
194
Skupina C
HNK RIJEKA bordo (C1)
203
NK TRIGLAV KRANJ bordo (C2)
219
NK OLIMPIJA LJUBLJANA beli (C3)
195
ND SLOVAN rdeči (C4)
198
NK RUDAR VELENJE (C5)
200
Skupina D
HNK RIJEKA bijeli (D1)
188
NK BRINJE GROSUPLJE beli (D2)
217
NK PORTOROŽ - PIRAN beli (D3)
208
NŠ ŠD GORIŠNICA (D4)
192
NK JESENICE rdeči (D5)
188
Skupina E
FK CRVENA ZVEZDA (E1)
199
NK BRINJE GROSUPLJE modri (E2)
192
NK TRIGLAV KRANJ beli (E3)
193
NK MARIBOR TABOR beli (E4)
202
NK KETY EMMI BISTRICA (E5)
196
Skupina F
NK RADNIČKI ŽUPANJA bijeli (F1)
242
NK BRAVO rumeni (F2)
199
NK MARIBOR TABOR modri (F3)
192
ND SLOVAN beli (F4)
252
Skupina G
NK NOVIGRAD (G1)
204
NK MARIBOR vijolični (G2)
206
NK ZARICA KRANJ beli (G3)
195
NK PORTOROŽ - PIRAN modri (G4)
248
Skupina H
NK JADRAN POREČ (H1)
201
NK ZARICA KRANJ rdeči (H2)
211
NK KRKA (H3)
186
NK JARENINA (H4)
212
© 2024
B4 d.o.o.
sportcamps.app
7.4
Edit
×
Loading ...
Tournee Admin Console
×
×