SL
Izberi jezik
English
Uporabniška navigacija
prijavite se
UMAG TROPHY 2019 - U9
Informacije
Vizitka
Javni prikaz
Koledar
Predtekmovanje (skupinski del)
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Tekme vseh skupin
Lestvice vseh skupin
Tekma
Ranking
Dogodki
UMAG TROPHY 2024
UMAG TROPHY 2024 - U14 - 18.04. [finished]
UMAG TROPHY 2024 - U13 - 18.04. [finished]
UMAG TROPHY 2024 - U11 - 21.03. [finished]
UMAG TROPHY 2024 - U10 - 21.03. [finished]
UMAG TROPHY 2024 - U8 - 14.03. [finished]
UMAG TROPHY 2024 - U9 - 14.03. [finished]
UMAG TROPHY 2024 - U12 - 07.03. [finished]
CAMPS 2023
WINTER CAMP UMAG 2023 - 01.01. [closed]
UMAG TROPHY 2023
UMAG TROPHY 2023 - U13 - 23.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U12 - 23.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U9 - 16.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U11 - 16.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U10 - 09.03. [closed]
UMAG TROPHY 2023 - U8 - 09.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022
UMAG TROPHY 2022 - U12 - 25.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U13 - 25.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U10 - 18.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U8 - 18.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U11 - 11.03. [closed]
UMAG TROPHY 2022 - U9 - 11.03. [closed]
CAMPS 2022
WINTER CAMP ČATEŽ 2022 - 10.01. [closed]
WINTER CAMP POREČ 2022 - 10.01. [closed]
WINTER CAMP UMAG 2022 - 10.01. [closed]
UMAG TROPHY 2021
UMAG TROPHY 2021 - U9 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U13 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U11 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U12 - 11.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U10 - 04.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U14 - 04.06. [closed]
UMAG TROPHY 2021 - U8 - 04.06. [closed]
CAMPS 2021
WINTER CAMP UMAG 2021 - 04.01. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U9 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U12 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U10 - 18.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U8 - 11.09. [closed]
KRANJSKA GORA TROPHY 2020 - U11 - 11.09. [closed]
ČATEŽ TROPHY 2020
ČATEŽ TROPHY 2020 - U14 - 12.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020
UMAG TROPHY 2020 - U10 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U9 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U8 - 26.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U12 - 19.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U13 - 19.06. [closed]
UMAG TROPHY 2020 - U11 - 19.06. [closed]
CAMPS 2020
WINTER CAMP ČATEŽ 2020 - 09.02. [closed]
WINTER CAMP UMAG 2020 - 13.01. [closed]
UMAG TROPHY 2019
UMAG TROPHY 2019 - U14 - 10.05. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U10 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U9 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U8 - 05.04. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U12 - 29.03. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U13 - 29.03. [closed]
UMAG TROPHY 2019 - U11 - 15.03. [closed]
Vsi dogodki
UMAG TROPHY 2019 - U9
5. 4. 2019 - 7. 4. 2019
The tournament is over.
Please report any errors to:
app@b4.si
tekme skupinskega dela
tekme končnice
končne uvrstitve
Skupina A
ŠN LUMEN VARAŽDIN majstori (A1)
210
ND ČRNUČE beli (A2)
198
NK TRIGLAV KRANJ beli (A3)
197
NK BRINJE GROSUPLJE beli (A4)
232
OŠ OLIMPIJA zeleni (A5)
207
NK CELJE rumeni (A6)
203
Skupina B
NK OLIMPIJA LJUBLJANA zeleni (B1)
196
NK INTERBLOCK (B2)
197
HNK RIJEKA bordo (B3)
249
ŠD NK JUNIOR oranžni (B4)
266
NŠ JARENINA PESNICA (B5)
247
FC KOPER (B6)
278
Skupina C
NK KRKA (C1)
215
ND ČRNUČE modri (C2)
217
NK MARIBOR beli (C3)
215
NK DRAGOMER (C4)
192
HNK RIJEKA bijeli (C5)
193
NK BRINJE GROSUPLJE rumeni (C6)
247
Skupina D
NK ŠOBEC LESCE rdeči (D1)
243
FK CRVENA ZVEZDA (D2)
208
NK RUDAR VELENJE beli (D3)
206
NK MIKLAVŽ (D4)
179
ND ILIRIJA 1911 (D5)
214
NK DOMŽALE oranžni (D6)
252
Skupina E
NK UMAG MLADOST plavi (E1)
227
NK SAVA KRANJ (E2)
232
NK BRINJE GROSUPLJE modri (E3)
262
NŠ MURA (E4)
222
NK DOMŽALE rumeni (E5)
197
ŠN LUMEN VARAŽDIN mopsići (E6)
226
Skupina F
ŠD NK JUNIOR modri (F1)
223
NK OLIMPIJA LJUBLJANA beli (F2)
209
NK CELJE beli (F3)
226
NK BRAVO (F4)
225
NK PRIGORJE (F5)
235
VENKA VOJO MNK IZOLA (F6)
207
Skupina G
NK ISTRA 1961 (G1)
170
NK UMAG MLADOST žuti (G2)
232
NK TRIGLAV KRANJ bordo (G3)
199
OŠ OLIMPIJA beli (G4)
194
NK RUDAR VELENJE zeleni (G5)
197
NK POSAVJE KRŠKO beli (G6)
218
Skupina H
NK MARIBOR vijolični (H1)
196
NK ŠOBEC LESCE beli (H2)
186
NK DOMŽALE modri (H3)
233
NK POSAVJE KRŠKO zeleni (H4)
208
NK ŠAMPION CELJE (H5)
258
NK JADRAN POREČ (H6)
213
© 2024
B4 d.o.o.
sportcamps.app
7.4
Edit
×
Loading ...
Tournee Admin Console
×
×